Facebook Twitter E-mail
22. září 2014

Blacklist: Druhá řada nejen v USA, ale i u nás!

Patříte mezi fanoušky, kteří s napětím očekávají dnešní návrat loňského průlomového hitu The Blacklist? Pak pro vás máme dobré zprávy.

Důkaz, že i české televize a služby dokáží jít s dobou, potvrzuje VOYO. Streamovací služba zaznamenala na jaře letošního roku úspěch, když pro své klienty zpřístupnila první sérii tohoto oceňovaného seriálu a nové epizody přidávala s českými titulky den po odvysílání v USA.

Tohoto trendu se VOYO hodlá držet i nadále. Už zítra se tak můžete těšit na první epizodu druhé série. Opět platí, že samozřejmostí budou oficiální české titulky a originální znění.

Pokud patříte k tomu málu lidí, kteří o Blacklistu neslyšeli, tak zde máte krátké shrnutí. Stanice NBC jej nasadila do vysílání jako novinku loni na podzim. Sledovanost pilotní epizody v USA bortila hranice a z dramatu s Jamesem Spaderem v hlavní roli se rychle stal hit, který si toto označení udržel po celou první sezónu. Seriál pomohl stanici vyhrabat se z několikaleté sledovanostní krize, když si nové epizody nenechalo ujít každý týden zhruba 10 milionů diváků. Blacklist dostal objednávku na druhou řadu v prosinci 2013 jako druhá novinka sezóny 2013/14 (po Sleepy Hollow).

Raymond „Red“ Reddington byl až donedávna jedním z nejhledanějších zločinců v zemi. Nyní se však dobrovolně vzdal policii a prozradil, že vlastní dlouhý seznam teroristů a kriminálníků a chce FBI pomoct je dopadnout. Spolupracovat však bude pouze s mladou a nevýznamnou agentkou Elizabeth Keenovou…

Druhá série Blacklist začíná v USA již dnes večer, na VOYU bude k dispozici s českými titulky vždy den až dva dny po odvysílání nové epizody v USA.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 160 týdny
Už aby to začalo... ale ten den už nějak přečkám!
marvio
před 160 týdny
Těším se jak malej Jarda! Asi nějvětší překvapení loňského podzimu. Minulej...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY