Facebook Twitter E-mail
27. září 2014

Anna Camp se vrátí do Ground Floor

Premiéra druhé řady seriálu Ground Floor se nezadržitelně blíží. Víme o tom, že se dočkáme nové postavy a i o tom, že mělo proběhnout shledání ze Scrubs. Z toho nakonec bohužel sešlo, ale dnes přicházíme se zprávou také velmi zajímavou. Shledání se totiž dočkají příznivci filmu Pitch Perfect (Ladíme!).

Na místo činu se totiž vrací Anna Camp. Zopakuje si roli Heather, Brodyho (Skylar Astin) super-soutěživé ex-přítelkyně z dob studií. V této sezóně se Heather vrátí, aby přebrala funkci v kancelářích v Hong Kongu, poté co se Brody na práci vykašlal. Nicméně z příběhu Heather se vyklube varovná historka o tom, co by se stalo, kdyby Brody tu práci vzal a opustil Jenny (Briga Heelan).

Annu Camp můžete kromě zmíněné role ve filmu Pitch Perfect znát také ze seriálu True Blood (Pravá krev), kde si zahrála Sarah Newlin nebo ze seriálu The Mindy Project, kde hrála Gwen Grandy. Zároveň by se měla představit i v pokračování Pitch Perfect 2 a společně s Astinem by si měli zopakovat své role.

Premiéra druhé řady je připravena na 9. prosince na TBS.


Těšíte se na návrat Anny Camp a seriálu Ground Floor? Co její návrat přinese?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 164 týdny
Partners je onen seriál s Lawrencem? Doporučuješ? Nejedná se...
HonZajs000
před 164 týdny
Partners jsou dvoje. Verze 2012 je taková ptákovina na volný čas, ale nic...
jukab
před 164 týdny
Herečku neznám, ale na seriál se těším, byla to asi nej nová komedie loňska....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY