Facebook Twitter E-mail
25. září 2014

Syfy: Dvojité Déčko i za rok!

Po pár dnech volna tu dnes máme hned dvojnásobné prodloužení. Stanice Syfy potvrdila nové série svých letních „déček“. Dominion se dočká druhé řady, Defiance se vrátí se třetí sérií.

Oba seriály se vrátí v létě 2015 s novými třinácti epizodami, vrátí se také Kevin Murphy (Defiance) a Vaun Wilmott (Dominion) jakožto showrunneři. Prodloužení tohoto dua není moc překvapivé. Oba seriály si letos v létě udržovaly shodné a stabilní výsledky – týdenní počet diváků se držel kolem 2,7 milionů. Dominion se navíc stal nejtweetovanějším seriálem čtvrtečních večerů.

Přes to, že se seriály ve čtvrtek držely, Syfy si se zprávou o prodloužení dala na čas. Kdykoliv seriál nemá objednávku na nové epizody do konce aktuální série, fanoušci se začnou strachovat, a ne jinak tomu bylo i v tomto případě. Novinka pro mnoho z nich jistě přinese úlevu :-)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 164 týdny
Defiance! Yes! :) Díky za milou zprávu :).
justynajohnson
před 163 týdny
za Dominion děkuji,je to skvělá zpráva
Sleslikslicka
před 163 týdny
PS: Vaše nadšení z obnovení Dominion mě přinutilo se na něj taky kouknout...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY