Facebook Twitter E-mail
26. září 2014

Hodinový Big Bang a další změny u CBS komedií

Stanice CBS se rozhodla, že si pohraje s vysílacím plánem svých letošních podzimních komedií. Nový vysílací timeslot dostanou komedie Mom a The Millers a Big Bangu bude více.

Druhá série sitcomu Mom se měla na televizní obrazovky vrátit již příští pondělí. Tak se ovšem nestane; seriál se s novou epizodou představí až ve čtvrtek 30. října. Seriál zde dostane místo po The Big Bang Theory, který se právě v tento den vrátí z pondělků zpět na čtvrteční večery.

Tím pádem nyní zůstává volné místo v programu v pondělí po Big Bangu. Tento slot se CBS rozhodla zaplnit další dávkou oblíbené partičky. Big Bang pojede následující tři týdny v pondělí vždy dva díly po sobě – v osm večer poběží nový díl, o půl deváté pak opakování předchozí epizody.

Mom ve čtvrtek večer tímto přesunem sebrala místo, které mělo patřit druhé sérii The Millers. Tato komedie je nyní v plánu od 20. října v pondělí v 8:30.

Aby to ale nebylo příliš jednoduché, tak Mom a The Millers si časové sloty vymění zase zpátky v lednu 2015.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 160 týdny
Když v kalendáři překlikneš na "Všechny seriály", tak se ti...
petruska.77
před 160 týdny
Chápu, no až bude zas rozjetá sezona, tak si to budu skoro pamatovat, SARS...
ševča
před 158 týdny
https://www.serialzone.cz/serialy/vysilani/ Já na to mám serialzone, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY