Facebook Twitter E-mail
28. září 2014

NBC se vrací do minulosti. Připravuje živě vysílaný sitcom

Když v roce 1946 britská stanice BBC začala vysílat historicky první živě vysílaný sitcom Pinwright's Pro­gress, v podstatě připravila půdu pro nové odvětví zábavního televizního průmyslu. Seriály od té doby prošly rozsáhlým vývojem a řadou změn a jen těžko můžeme soudit, zda to byl opravdový krok kupředu. Stanice NBC se nyní rozhodla vrátit se zpět k seriálovým kořenům a připravuje živě vysílaný multikamerový sitcom Hospitality.

Příběh nás zavede do hotelu uprostřed Manhattanu a zaměří se hlavně na jeho personál. I při živém vysílání si ale herci musí na chvíli oddechnout. Proto se tvůrci Hospitality rozhodli ozvláštnit celé dílo ještě živými reklamami.

Za projektem stojí Chris Moynihan, Sean Hayes a Todd Milliner se svojí společností Hazy Mills Production. Svůj podíl na něm ale ponese také Universal Television. Všichni tři zmínění pánové pak budou zastávat i funkci výkonných producentů.

Moynihan se zavedl jako velmi produktivní televizní autor. Na svém kontě má hned čtyři piloty z nichž dva, 100 Questions a Man Up, se dočkaly i dalšího pokračování. Ani Hayes s Millinerem nezůstávají pozadu. Jejich produkční společnost je podepsaná hned pod čtyřmi úspěšnými seriály Hot In Cleveland (Nouzové přistání) a jeho spin-offem The Soul Man stanice TV Land, a Grimm a Hollywood Game Night na NBC.

Živě vysílaných komedií je jako šafránu. Vloni z televizních obrazovek po osmi letech vysílání zmizel 30 Rock, a tak v tuto chvíli pomyslnou štafetu živě vysílaných komedií nese pouze Saturday Night Live.


Baví vás živě vysílané komedie? A co říkáte na připravovaný projekt Hospitality? Najde si své diváky?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 164 týdny
Tohle by bylo dost drsné a chtěla bych to vidět. Určitě by si zrovna...
Carljack
před 164 týdny
Wau, popravdě o tomto konceptu slyším poprvé a velice mě to zaujalo. Tohle...
justynajohnson
před 164 týdny
no páni,tohle by mě opravdu zajímalo,jestli to projde tak se moc těším

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY