Facebook Twitter E-mail
30. září 2014

Sasha Alexander: Z doktorky nestoudnou profesorkou!

Pokud sledujete oblíbený krimi seriál Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně, pak vám doktorku Mauru Isles (Sasha Alexander) ani nemusíme představovat a hned vám bude jasné, proč nás tato informace trochu zaskočila. A pokud ho náhodou nesledujete pak vězte, že Maura Isles je soudní pataložka s velmi vysoko nastavenými morálními hodnotami, trochu přehnaným sklonem k perfekcionismu a potřebou vše analyzovat. Miluje umění a vždy vypadá, jako by se zrovna chystala na přehlídkové molo. Nutno podotknout, že tvůrci seriálu si pro ztvárnění takové role snad nemohli vybrat lepší herečku.

Sasha Alexander se ale rozhodla, že od mrtvol a pitvání potřebuje na chvíli pauzu a přijala roli v kontroverzním, diváky i kritiky milovaném, seriálu Shameless stanice Showtime. V páté sérii si zahraje Helen, sečtělou a sebejistou profesorku na Lipově (Jeremy Allen White) vysoké škole, jejíž osobnost však skrývá i divokou stránku. Protože je Helene jedna z hlavních rolí, měli bychom se se Sashou Alexandre setkávat v průběhu celé páté série.

Za tímto projektem, jehož předlohou byl stejnojmenný britský veleúspěšný seriál, stojí Paul Abbott. Očividně odvádí dobrou práci, protože sledovanost čtvrté série oproti té předchozí stoupla o 8 %. Průměrný počet diváků, kteří si nenechali čtvrtou sérii ujít, je někde kolem 5,5 milionu.

Sasha Alexander začíná natáčet v průběhu příštího týdne. První díl páté série bude odvysílán 11. ledna 2015.


Dokáže se Sasha Alexander vymanit ze své role nejčestnější doktorky pod sluncem? Dočkáme se v Shameless nějakého pikantního zvratu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pipa22
před 163 týdny
... snad to nebude kolidovat s natacenim R&I.
justynajohnson
před 163 týdny
tak to mám vážně radost
ševča
před 150 týdny
To jsem právě uvažovala, jestli se kvůli tomu natáčení posune. Ony ty díly...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY