Facebook Twitter E-mail
26. září 2014

Devious Maids dostává třetí sérii!

Konec jara a začátek léta 2015 bude zase o něco více sexy. Stanice Lifetime se rozhodla, že na televizní obrazovky vrátí lstivé služebné a prodloužila seriál Devious Maids pro třetí sérii. Nové epizody se na televizních obrazovkách objeví na konci jara 2015.

Seriál na stanici slaví úspěchy. Poté, co ho odmítla ABC pro sezónu 2012/13 se projektu od tvůrce Zoufalek Marca Cherryho ujala právě Lifetime. Z Devious Maids se stala stabilní část programu stanice, která si v letních měsících udržovala stabilní slušné výsledky. Rozhodnutí o prodloužení tedy bylo jen otázkou času.

Zprávu o prodloužení zveřejnila na svém Twitteru představitelka Valentiny, herečka Edy Ganem: „Ááááá, bude třetí série #DeviousMaids!!! Juchů!!!“

Drama se točí okolo skupinky služebných, které jsou spojeny jejich prací, problémy a celým tím kontrastním světem služebnictva a jeho pánů. Seriál byl inspirován telenovelou Ellas son la Alegría del Hogar.

V hlavních rolích zde hrají Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez, Edy Ganem a Judy Reyes.


Jak se vám líbila druhá řada? Má seriál pořád tu správnou šťávu?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 198 týdny
Ano, tak o tomto nebolo pochýb, s iným výsledkom som ani nerátala :)...
MoTAngel
před 198 týdny
Joo! Super sprava. :D
kutikk
před 198 týdny
Supeeer, ten seriál zbožňuju. Skvělá náhrada po zoufalkách :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY