Facebook Twitter E-mail
29. září 2014

Revenge: Skončí seriál čtvrtou sérií?

Kdyby všechno záleželo na představitelce hlavní hrdinky, Emily VanCamp, byla by čtvrtá série dramatu Revenge (Pomsta) tou poslední. Ba co víc, herečka by nenamítala nic proti tomu, kdyby už finále předchozí série bylo zároveň i finále celého seriálu. Po třech letech aktivního vykonávání pomsty se Emily konečně dočkala a splnila tak cíl, který si před několika roky vytyčila.

V posledním díle třetí série se toho událo spoustu. Victoria (Madeleine Stowe) chladnokrevně zavraždila Aidena (Barry Sloane), snoubence Emily, která Victoriu na samotném konci epizody nechala zavřít do léčebny pro duševně choré. Mezitím byl Victoriin manžel Conrad (Henry Czerny) pobodán nikým jiným, než Emilyiným údajně mrtvým otcem Davidem Clarkem (James Tupper). Jacka (Nick Wechsler) zatkla policie za únos Charlotte (Christa B. Allen), zatímco její bratr Daniel (Josh Bowman) byl vyfocen s mrtvou dívkou u něj v posteli.

„Finále předchozí řady byl jeden z mých nejoblíbenějších dílů a jednalo by se o skvělé zakončení celého seriálu,“ sdělila VanCamp. „O to celou dobu Emily šlo: Dokázala, co si předsevzala. Takže k této sérii se přistupovalo poněkud obtížně. Jak je to s Emily teď?“

Nudit se rozhodně nebude. Výkonný producent seriálu Sunil Nayar naznačil, že nic neopráší Emilyinu chuť po pomstě jako Aidenova smrt. Do toho všeho začne navíc pochybovat o svých dosavadních činech, když se dozví, že její otec je ve skutečnosti naživu.

VanCamp přiznává, že Nayarovo rozhodnutí o tom, že David Clake nikdy nezemřel, byl obrovský šok, vzhledem k tomu, že tvůrce seriálu a původní showrunner Mike Kelley všechny ujistil, že tohle se v žádném případě nikdy nestane. „Bude zajímavé sledovat, jak na to fanoušci zareagují,“ řekla. „I když se může zdát, že její plán pomsty byl nakonec pro nic za nic, Conrad s Victorií jí i tak zničili život. Vlastně je to ještě větší nespravedlnost, když byl David celou tu dobu naživu.“

„Nemůžu moc mluvit o tom, jak se Davidovi blízcí dozví o tom, že nezemřel,“ dodává VanCamp. „Mohu jen říct, že to bude epické a velmi emocionální.“

První epizoda, ve které se vůbec poprvé neobjeví žádný flashforward, naváže zhruba půl roku po událostech, které se odehrály na konci třetí série. Victoria bude stále zavřená v léčebně, ve které se představí i další z pacientek. Těšit se můžete i na novou posilu na policejním okrsku.

Kromě nových postav diváky čekají nové lásky pro Charlotte a Jacka, další večírky, představení nového yacht clubu, možné těhotenství, prudký žár a nevyhnou se ani dalšímu úmrtí.

A jak by si přestavovala konec pro Emily její představitelka? „Jack a Emily by si samozřejmě uvědomili, že jsou skutečně své spřízněné duše. Tak to musí být. Může ji zachránit jenom láska.“


A co vy? Jaký konec by se líbil vám? Těšíte se na nové zvraty v této sérii?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kutikk
před 159 týdny
Prosím, už to zakončete, u třetí série jsem se kousala nudou (kromě...
life2013
před 154 týdny
když jste tak zoufalé, že Revenge pokračuje - nedívejte se ! Já se dívat budu,...
La.Volpe
před 154 týdny
První tři díly 4.řady byly vyloženě napřesd***u, ale potom se to nějakým...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY