Facebook Twitter E-mail
1. října 2014

Josh Holloway míří do pilotu stanice USA Network

Před začátkem léta jsme vás informovali o několika projektech, které chystala stanice USA Network. Jeden z nich nesl název Colony a jeho popis byl zhruba takovýto:

Colony pochází z blízké budoucnosti. V roce 2015 je Los Angeles obsazeno mimozemšťany. Někteří lidé se rozhodnou s nimi spolupracovat, aby vytěžili něco z nového řádu, zatímco ostatní se postaví na odpor a musí nést následky. Výkonným producentem je Carlton Cuse a Ryan Condal.

Jméno, které by mělo nalákat je právě Carlton Cuse, protože se jedná o tvůrce hitu Lost (Ztraceni). Nyní se v pilotu dočká shledání z jedním ze svých herců. Toto shledání přichází příhodně, je to totiž deset let od prvního vysílání Lost.

V pilotu se totiž objeví Josh Holloway, který se proslavil právě rolí Sawyera ze Ztracených a naposledy jsme ho mohli vídat loni v roli Gabriela Vaughna v seriálu Intelligence.

Colony bude naturalistické drama o rodině, která musí učinit obtížná rozhodnutí, aby zůstala pohromadě a přežila hrozbu k vyhubení lidské rasy. Holloway by se zde měl představit jako Will Bowman, bývalý agent FBI, který je, ve snaze ochránit svou rodinu, donucen spolupracovat s vládou. Jeho úkolem je zarazit rostoucí hnutí odporu uvnitř kolonie v Los Angeles.


Jak se vám líbí Colony? Co říkáte na účast Joshe Hollowaye?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 159 týdny
Námet teda nie je vôbec moja šálka kávy, ale kvôli Joshovi by som si to pozrela...
justynajohnson
před 159 týdny
myslím si,že díky Joshovi tomu dám šanci,on za to stojí :)
Klik
před 159 týdny
Meno robí reklamu, takže tiež iba kvôli Joshovi :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY