Facebook Twitter E-mail
29. září 2014

ABC Family odkrývá seriálové osudy

Stanice ABC Family dnes večer vydala větší tiskovou zprávu. Fanoušci se dočkají jednoho prodloužení, oficiálního potvrzení již dříve oznámeného zrušení a čerstvé objednávky nového seriálu.

Již před několika dny jsme vám psali o zrušení Mystery Girls. Komedie se letos v létě nesetkala s kladným ohlasem ze strany fanoušků, sledovanost upadala a tak zrušení po první řadě nebylo žádným překvapením. ABC Family nyní tuto zprávu oficiálně potvrdila, seriál se tedy s druhou řadou již nevrátí.

Více se štěstí usmálo na druhou novinku – Young & Hungry. Seriál běžel letos v létě spolu s Mystery Girls, ohlas na něj byl ovšem o poznání pozitivnější. Young & Hungry z produkce Disney hvězdičky Ashley Tisdale se vrátí za rok v létě se druhou sérií.

Novým objednaným seriálem se stává nadpřirozené drama Stitchers. Hlavní postavou je mladá žena, která je naverbována do tajné vládní agentury. Jejím úkolem je pracovat s myšlenkami nedávno zemřelých. Jejich vzpomínky budou využívány k vyšetřování jejich vražd a jiných záhad, které by jinak spolu s těmito lidmi odešly do hrobu.

Prozatím stanice nevydala rozhodnutí o třetí letní novince Chasing Life. Seriál má však objednané další epizody první série, se kterými se na televizní obrazovky vrátí na začátku roku 2015.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 159 týdny
Tak Ashley tuším proslavil High School Musical a The Suite Life of Zack and...
Judita
před 159 týdny
Young & Hungry je moje "guilty pleasure". :) Ten seriál je podle...
justynajohnson
před 159 týdny
young and hungry byla zábava,20 minut na díl stačilo,aby se člověk nenudil a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY