Facebook Twitter E-mail
2. října 2014

Chystá se trojitý crossover!

Crossover – tohle slovo je poslední dobou velmi populární a to hlavně v seriálovém světě. Tvůrci se snaží propojit „své“ seriály a nabídnout divákům něco nového, něco zajímavého, prostě něco, co tu nebylo. Abyste mi věřili, tak vás přesvědčím výčtem několika crossoverů o kterých jsme vás informovali v posledních týdnech.

Velké pozornosti se dostává připravovanému propojení mezi Arrowem a Flashem, fanoušci Vampire Diaries a The Originals se podobné zprávy také nedávno dočkali a tím výčet rozhodně nekončí. Například žlutá rodinka ze Springfieldu chystá návštěvu Griffinových, připravuje se na setkání s Planet Express a dokonce se utká i s verzí sebe samých.

Pořád to však není vše. Něco se chystá mezi Scorpionem a NCIS: Los Angeles a i originální NCIS připravuje protnutí s novinkou NCIS: New Orleans. A takhle bych jistě mohl pokračovat dál a dál…

Na tento trend se rozhodl zareagovat Dick Wolf a pravděpodobně si řekl, jak by to šlo překonat. A tak se na NBC rozhodli připravit dokonce trojitý crossover, nebo-li tři epizody ve kterých se spojí jednotky ze tří seriálů, aby společně vyřešily jeden případ.

Půjde o seriály Chicago Fire, Chicago P.D. a Zákon a pořádek: Útvar pro speciální oběti. Tato událost se chystá na listopad. Případ se otevře během epizody Chicago Fire (11.11.), poté se posune k Útvaru pro zvláštní oběti (12.11.) a uzavře se o hodinu později u Chicaga P.D. (12.11.).

Více podrobností o této unikátní události není známo, takže si budeme muset počkat a nechat se překvapit.


Jste fanoušky všech tří seriálů? Podíváte se na kompletní trojici dílů, nebo si to necháte ujít?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Veruuuu
před 167 týdny
Jak píšeš, já z toho teda opravdu radost nemám. Překládat LO se mi...
phoebess
před 166 týdny
podle mě spíš CPD tím množstvím crossoverů trpí, než aby mu bylo ke...
Pajky
před 166 týdny
:D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY