Facebook Twitter E-mail
30. září 2014

ABC nemůže Milenkám odolat

Dnes tu máme dobré zprávy pro fanoušky letní soap opery Mistresses. Stanice ABC oznámila, že se seriál vrátí v létě 2015 se třinácti novými epizodami.

Mistresses se vrátí i přes průměrné výsledky sledovanosti (v průměru epizody sledovalo 3,7 milionů diváků). Oproti loňsku se seriál dočkal mírného oslabení, což je ovšem pochopitelné, jelikož letošní léto bylo co do počtu původních skriptových seriálů rekordní.

Stejně jako v loňském roce, i letos stanice své fanoušky s rozhodnutím napínala. Druhá řada seriálu skončila již 1. září, celý měsíc tedy byli diváci v nejistotě, zda se se svými oblíbenými postavami ještě uvidí.

Mistresses jsou remakem stejnojmenného britského seriálu, který se v Británii dočkal právě tří sezón. Tento projekt byl pro ABC Studios vhodný díky nízkým nákladům, díky kterým se na obrazovkách i v méně sledovaném období roku udržely skriptové programy.


Sledujete Mistresses? Jste rádi, že se drama vrátí i za rok v létě?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LenkaTalaskova
před 159 týdny
Nízkým nákladům, tak teď nechápu včeřejší vyjádření Alyssy. Studio se totiž prý...
Maarti
před 158 týdny
To jsem ráda, je to taková letní oddychovka! :) Letos to aspoň nebylo tolik...
LenkaTalaskova
před 158 týdny
Avšak kontroverzní to bylo dost, chvílemi jsem nevěděla co si myslet. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY