Facebook Twitter E-mail
3. října 2014

Community v šesté sérii bez dalšího člena

Seriál Community (Zpátky do školy) má za sebou opravdu krušný rok. Nejprve stanice NBC seriál zařízla, aby se zhruba po dvouměsíčních dohadech přesunul na stanici Yahoo. Po dnešku je však jisté, že se nevrátí všechny postavy.

Seriál totiž opouští další původní člen Greendale. Poté, co byl donucen odejít Pierce Hawthorne (Chevy Chase) a rozloučil se i Troy Barnes (Donald Glover), se jedná o třetí výraznou ztrátu. K odcházejícím se připojí i Shirley Bennett a tedy i její představitelka Yvette Nicole Brown. Herečka sama požádala o vyvázání ze smlouvy a Sony její žádosti vyhověla.

Herečka vydala prohlášení, kde zdůvodňuje svůj odchod: „Můj otec potřebuje denní péči a to znamená, že potřebuje mě. Nemohla jsem pokračovat kvůli myšlence, že budu 16 hodin denně pryč po dobu pěti měsíců. Bylo to pro mě velmi těžké rozhodnutí, ale musela jsem si vybrat otce.“

Producenti seriálu, Dan Harmon a Chris McKenna označili Yvette Nicole Brown za nenahraditelnou a dodali, že jsou smutní vidět ji odcházet a přejí jí jen to nejlepší.

Nedávno vyšla zpráva o obsazení herečky do nového seriálu Odd Couple. Tuto roli herečka označila, za „lepší volbu pro momentální životní situaci“.

Zatím není jasné, jak se vypořádají s jejím odchodem, ale sama herečka dala najevo, že se nebrání i případnému hostování. „Jsem ráda, že pro ně nebude těžké vysvětlit, kde je Shirley. Přeci jen má tři děti, titul a vlastní obchod.“ řekla na vysvětlenou herečka.


Co říkáte na tento odchod? Bude vám Shirley chybět?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 164 týdny
Moje oblíbená série byla ta první,ostatní také jdou,ale jednička vedla
Pajky
před 164 týdny
Přesně tak, Shirley nikdy nepatřila mezi moje favority. I když to, že...
Popopki
před 163 týdny
That's not nice :(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY