Facebook Twitter E-mail
6. října 2014

Tim DeKay se představí v Agents of S.H.I.E.L.D.

Seriál Agents of S.H.I.E.L.D. odstartoval před dvěma týdny, ale se startem nové sezóny rozhodně nepřestal s novým obsazováním. Nedávno jsme vás informovali o návratu jedné postavy z první řady a dnes přinášíme zprávu o novém herci, který se v seriálu představí.

Fanoušci se dočkají Tima DeKaye, kterého si můžete pamatovat především díky roli Petera Burkea ze seriálu White Collar (Ve službách FBI). Objevil se však také například v seriálech Carnivale, Chuck nebo naposledy v seriálu Revenge (Pomsta).

DeKay na začátku srpna dokončil natáčení závěrečné řady White Collar a nyní se můžeme těšit na jeho účast v šesté epizodě s názvem A Fractured Rose a představí se jako senátor Maynard Ward, starší bratr vězně S.H.I.E.L.D.u Gran­ta Warda (Brett Dalton).

Už v první řadě, v epizodě The Well, jsme se dozvěděli, že starší Ward pravidelně mučil, ne-li přímo zneužíval svého mladšího sourozence. Což znamená, že se určitě nesetkáme s postavou, která by jednala v rukavičkách.


Jak se vám líbil začátek druhé řady? Co říkáte na nového hosta?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 162 týdny
Druhá série má opravdu výborný rozjezd, po kterém se těším - co bude dál. Další...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY