Facebook Twitter E-mail
3. října 2014

Disney XD obnovuje Rebely ještě před premiérou!

Zdá se, že stanice Disney XD velmi věří své novince Star Wars Rebels a počítá s ní i do další sezóny! Před několika okamžiky totiž oznámila, že seriálu s legendární značkou v názvu naděluje druhou sezónu, a to teprv den před premiérou té první.

„Globální očekávání, která se vážou k tomuto seriálu, už nemohly být větší. A já jsem pyšný, že mohu oznámit, že nám Lucasfilm připravil něco, co ještě překonalo tak vysokou laťku – umělecky i tematicky,“ řekl Gary Marsh, prezident a kreativní ředitelka Disney Channels Worldwide.

Kiri Hart, kreativní viceprezident Lucasfilmu k tomu dodal: „Reakce fanoušků na seriál byla úžasná a inspirující. Nemůžeme se dočkat dalších dobrodružství, která nás čekají.“

A má pravdu – Rebelové sklidili obrovský ohlas na letošním Comic-Conu. Disney jim navíc připravil jednu z největších premiér ve své historii – seriál odstartuje ve 163 zemích v celkem 34 jazycích včetně češtiny. Naladit si ho bude moct až 400 milionů domácností.

Děj seriálu je zasazen mezi filmové epizody III a IV Hvězdných válek. Sleduje osudy a dobrodružství posádky lodi Ghost – Jediho Kanana, pilotku Heru, pouličního teenagera Ezru, siláka Zeba, válečnici Sabine a droida Choppera – několika málo těch, co jsou ochotni se postavit Impériu. Budou čelit novým nepřátelům a protivníkům a přitom zažíhat plamen nově vznikající Rebelie.

Seriál začíná v pátek 3. října na Disney Channelu. Potom se přesune na Disney XD, kde bude pokračovat od pondělka 13. října.

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 163 týdny
Dobře, vysvětlím ti to pomalu a jednoduše, protože zjevně vůbec nevnímáš, co se...
Carljack
před 163 týdny
K tvému textu o tom, že se mi tu snažíš vysvětlit něco, co mě vlastně...
mare
před 133 týdny
Mně se seriál líbí,super miluji vše kolem SW.Je to pro mě takový malý předkrm...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY