Facebook Twitter E-mail
4. října 2014

Krmení pro watchlist: Survivor's Remorse

Letošní seriálová sezóna se zatím nese hlavně v duchu kriminálních dramat a romantických komedií. Stanice Starz se ale rozhodla vydat trochu jiným směrem. Vypoušít do světa komediální seriál inspirovaný životními zkušenostmi asi nejslavnější basketbalové hvězdy současnosti LeBrona Jamese. První díl šestidílné první série Survivor's Re­morse spatří světlo světa právě dnes, tedy 4. října 2014.

Příběh nás zavede do života mladého fenomenálního basketbalisty Cama Callowaye (Jessie Usher), který ve svých pouhých dvaceti letech získal multimilionový kontrakt s profesionálním týmem v Atlantě. Společně se svým bratrancem, nejlepším přítelem a manažerem Reggiem Vaugnem (RonReaco Lee) se stěhuje do Georgie, aby se pustil do nové etapy svého života jako profesionální sportovec. Otázkou ale zůstává, zda Cam dokáže skloubit svůj nový život s životem dalších členů jeho rodiny a lidí, kteří ho provázeli v jeho předchozím životě.

Ačkoliv by se tak mohlo zdát, Survivor's Remorse není příběhem LeBrona Jamese, což potvrdil i jeho manažer, dlouholetý přítel a tvůrce názvu seriálu Maverick Carter. Stejně tak by se nemělo jednat ani o „klasický černošský“ seriál. Výkonný ředitel stanice Starz Chris Albrecht sice na panelu TCA pro Survivor's Remorse prohlásil, že: „Bílí lidé nekoukají na pořady, kde není moc bílých tváří.“. Tom Werner, producent Survivor's Remorse a bývalý producent megahitu The Cosby Show, si ale navzdory Albrechtovu tvrzení myslí, že nový komediální seriál osloví i mainstreamové diváky.

„Je to o rodině. Myslím si, že seriál má potenciál oslovit široké publikum, ať už bude bílé, černé, žluté nebo zelené. Nemusíme se bát, že by se jednalo o seriál určený pro úzkou skupinu diváků. Myslím si, že oni to neřeší tak moc jako my.“

A to stejné si myslí i herečka Erica Ash, která si zahraje Camovu starší sestru. Prohlásila, že seriál ani nemůže být napsán pro afroamerické publikum, protože jeho scenárista Mike O'Malley je běloch. A ani scenarista sám si neodpustil malý vtípek: „Začne to jako irská katolická show.“

Vedle Toma Wernera a LeBrona Jamese se do křesel výkonných producentů posadí i scenárista Mike O'Malley, Maverick Carter a Paul Wachter.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY