Facebook Twitter E-mail
22. února 2015

Dětská edice: The Big Bang Theory

Poznali byste je? Herci, kterým věnujeme dnešní fotočlánek, se proslavili především svými rolemi v nejúspěšnějším sitcomu současnosti – The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku). Stejně roztomilí, jako jsou teď, byli však již před lety! Někteří se vůbec nezměnili, jiní vyrostli do krásy.

Jak se vám mladí herci líbí? Tipli byste při pohledu na jejich mladší já, že jednou budou nejslavnějšími televizními lidmi v USA?

Jim Parsons nehrál od narození roli Sheldona Coopera, ale už od dětství má svůj charakteristický look. Herectví ho začalo zajímat v šesti letech, ale slávu nezískal, dokud z něj nebyl třicátník!

Photo © chacha.com

Nyní je z ní sexy kočka od vedle, ale když Kaley Cuoco začala hrát, byla jen malá holčička. Kdyby jen Kaley mohla předat trošku svého úspěchu své postavě Penny!

Photo © chacha.com

Malý Rusty z National Lampoon's Christmas Vacation je ve skutečnosti sám Leonard Hofstadter.

Photo © chacha.com

Díky této fotce ze školní ročenky si můžeme být jisti, že Simon Helberg vždycky vypadal jako naprostý nerd. Pro roli Howarda je tedy prostě perfektní.

Photo © chacha.com

Kunal Nayaar se narodil v Anglii, vyrůstal v Indii, chodil na vysokou školu v USA a pak se z něj stal Raj Koothrappali. Na internetu nekoluje příliš dostupných fotek z hercova mládí, díky této si ale můžeme být jisti, že pořád vypadá stejně.

Photo © chacha.com

Amy Farrah Flower se stala neoddělitelnou součástí TBBT. Mayim Bialik ale není v televizním světě žádným amatérem. V 90. letech hrála např. v seriálu Blossom, známá je také její hostující role v MacGyverovi.

Photo © chacha.com

Díky této středoškolské fotce z ročenky si můžeme být jisti, že Melissa Rauch byla vždycky kočka. Předtím, než se proslavila rolí Bernadette, působila jako stand-up komička v New Yorku.

Photo © chacha.com

Wil Wheaton začal v TBBT jako jednoepizodní host, postupem času se z něj však stala oblíbená vracející se postava. Wil byl dětskou hvězdičkou, za svých mladých let se objevil ve filmech The Last Starfighter a Toy Soldiers. Jeho nejslavnější role mimo TBBT ale pochází ze seriálu Star Trek: The Next Generation, kde si zahrál Wesleyho Crushera.

Photo © chacha.com

Asi byste to do něj neřekli, ale chlapík, co dává tvář Barrymu Kripkemu, býval hodně cool týpek. John Ross Bowie býval zpěvákem skupiny Egghead, která patří k prvním v žánru pop-punk.

Photo © chacha.com

Sara Gilbert hrála v TBBT Leslie Winkle, jednu z mnoha Leonardových milostných vzplanutí. Jejich jiskry před kamerou zde však nelétaly poprvé. Oba herci zazářili v 90. letech v sitcomové klasice Roseanne.

Photo © chacha.com

Roztomilý loser Stuart vypadá na chlup stejně jako před deseti lety. Před tím, než se Kevin Sussman prosadil jako herec, měl vysněnou práci všech geeků – pracoval v obchodě s komiksy.

Photo © chacha.com

Laurie Metcalf měla za sebou již třicetiletou hereckou kariéru, než se z ní stala Sheldonova matka. Její hlas možná poznají ti, kteří viděli filmovou triologii Toy Story v originálním zně­ní.

Photo © chacha.com

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

truelovevlasticka
před 176 týdny
Jé,Sheldon je fakt roztomilej :o)Caley a Leonarda bych fakt nepoznala !!! :o)Ta...
Neckys
před 175 týdny
Všimla jsem si chybky u Amy.. máte tam Flower místo Fowler:-) Jinak teda...
Dori
před 172 týdny
..pěkné))

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY