Facebook Twitter E-mail
9. října 2014

iZombie a Veronica Mars budou mít společného herce

Novou postavou v novince stanice CW iZombie, která má premiéru stanovenou na midseason, je Carson McCone, okouzlující, zlatý chlapec, který nemusí v životě řešit nic komplikovaného.

Je to profesionální snowboardista, který je zasypáván penězi, když podepíše smlouvu, že propůjčí tvář nějaké značce. Je namyšlený, žije život plnými doušky a má poměr s marketingovou produkční, která pracuje ve firmě, která ho zastupuje. Tenhle muž by toho mohl hodně ztratit, ale nehodlá se vzdát ničeho z perfektního života, který vede.

Pokud jste si podle popisu říkali, že by tahle role seděla na Ryana Hansena, měli jste pravdu. Hansen právě ve Veronice Mars hrál Dicka Casablancu, který měl s Carsonem hodně společného.

Hansen tak bude znovu spolupracovat s Robem Thomasem, který je tvůrcem obou zmíněných seriálů a navíc se oba nyní podílí na vzniku novinky Play It Again, Dick.


Máte datum premiéry iZombie zaznačeno ve watchlistu? Nebo si ho tam přidáte po přečtení tohoto castingu?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 249 týdny
Ten chlap je poslední dobou všude mi přijde :D
toebiash
před 249 týdny
To je jen dobře! :D I jako chlap říkám, chci víc "Dicka"!!! :)
ševča
před 234 týdny
Epizodní role nebo na dýl?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY