Facebook Twitter E-mail
8. října 2014

Chystají se knihy o Původních!

Rodinka Původních je na světě již přes tisíc let. Takže můžeme s klidem říci, že toho za ta léta prožili opravdu hodně! A proto se s požehnáním scenáristky a výkonné producentky The Vampire Diaries a The Originals, Julie Plec, vydá v příštím roce knižní trilogie právě o Původních…

Možná jste o tom slyšeli už dříve, tato informace není úplně nejčerstvější, avšak teď se na serveru ew.com objevily obálky a popisy všech tří knih. V tomto článku tak přinášíme jejich překlad.

The Originals: The Rise (Původní: Vzestup)

Vydání v USA: únor 2015
Popis: Původní sourozenci doufají, že s příchodem do New Orleans v roce 1722 uniknou své nebezpečné minulosti. Avšak když se Klaus zamiluje do nesprávné ženy, když Elijah hledá místo, které by mohli nazývat domov, a když Rebekah pronikne do vojenského tábora ve snaze najít spojence, dají do pohybu řetěz událostí, které by jim mohly zničit jejich nový život.


The Originals: The Loss (Původní: Ztráta)

Vydání v USA: duben 2015
Popis: Klaus, Elijah a Rebekah konečně přemohli čarodějky a vlkodlaky, a vybojovali tak nadvládu nad New Orleans. Avšak aby získal věc, po níž nejvíce touží, musí Klaus důvěřovat čarodějce, která by mohla na celou jeho rodinu uvalit starodávnou kletbu.


The Originals: The Resurrection (Původní: Vzkříšení)

Vydání v USA: červen 2015
Popis: Sourozenci Mikaelsonovi jsou rozhodnuti, že New Orleans bude navždy patřit právě jim. Jenže když se Elijah zblázní do krásné čarodějnice a Rebekah nachází klíč k nesmrtelnosti její rodiny, otěže jsou v Klausových rukou. Jeho touha po pomstě a moci může rozdělit tuto rodinu navždy…


Libí se vám tento nápad? A chtěli byste, aby se knihy dočkaly i českého vydání podobně jako Stefanovy deníky?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 158 týdny
Ja si objednávám v cestine všechny,prosila bych odeslat hned zítra adresu...
Michalenka
před 158 týdny
Ano!:D Bála jsem se, že to bude jako v původních knihách TVD, kde děj...
Klik
před 158 týdny
Ako keby ľuďom nestačilo že sa podľa kníh točia filmy,ešte sa ja podľa seriálov...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY