Facebook Twitter E-mail
8. října 2014

Awkward skončí po páté sérii!

Stanice MTV si pro své fanoušky dnes připravila hořkosladkou zprávu. Oznámila, že svou úspěšnou komedii Awkward (Nešika) prodlužuje pro pátou sérii. Zároveň s touto radostnou novinkou však uvedla, že pátá řada bude poslední.

Kolik bude poslední série obsahovat epizod, dosud není jasné. Očekává se však, že řada bude rozdělena na dvě části, stejně jak tomu bylo i ve třetí a čtvrté sérii.

Právě se vysílající čtvrtá série pod taktovkou showrunnerů Mikea Chesslera a Chrise Albergheniho má sledovanost v průměru 1,19 milionů diváků. Oproti třetí řadě je to pokles asi o sto tisíc, kdy seriál ještě vedla Lauren Iungerich.

Podle kritiků jde po změně showrunnera o jiný seriál. „Dříve to byl seriál, který byl zaměřen na jednu věc. Ve čtvrté řadě se přechází od jedné dějové linie ke druhé, bez jakéhokoliv zájmu o celkový obrázek,“ napsal jeden z novinářů.

Rozhodnutí o ukončení Awkward přichází poté, co stanice zdvojnásobila počet svých komedií seriály Happyland a Faking It a stále pokračuje s dramaty Teen Wolf a Finding Carter. Z novinek nás čeká drama Eye Candy, Shannara a Scream.


Jste rádi, že seriálu bylo oznámeno datum konce takto předem? Těšíte se, co tvůrci v páté sérii vymyslí a jak děj uzavřou? Nebo si už seriál více epizod nezaslouží?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

eve.blog
před 158 týdny
První dvě série jsem milovala, sice už to teď je úplně jiné, ale loučit se mi...
Lola_L
před 158 týdny
Kvůli toho Faking It jim odpouštím.
ševča
před 139 týdny
Už je čas. První série byla dobrá, jemná parodie na teen seriály, ale pak už je...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY