Facebook Twitter E-mail
9. října 2014

Grimm se dočká dalšího policisty s temnou stránkou

V podstatě už se dá říct, že nová seriálová sezóna je v plném proudu. I přesto se však najde seriál, který na odvysílání první epizody nové řady stále čeká. Přesně v této pozici je i seriál Grimm, který odstartuje 24. října.

K obsazení se připojí Will Rothhaar, který má na svém kontě několik epizodních rolí, z nichž si můžete pamatovat například tu ze seriálu Last Resort (Poslední základna). Kromě toho si zahrál například ve filmu, původem od National Geographic Channel, Killing Kennedy.

V seriálu Grimm se představí jako policista s temnou stránkou. Jeho postava jménem Acker se poprvé objeví v osmé epizodě a zdrží se nejméně na tři díly.

Už dříve jsme vás informovali o několika dalších hostech. Víme, že se objeví Elizabeth Rodriguez, že se dočkáme záhadné ženy z královské rodiny ale i to, že Hanka s Nickem požádá o pomoc s divným případem jiná policistka.


Co na novou postavu říkáte? Už se těšíte až vypukne nová řada?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mirka.raszkova
před 158 týdny
Tak to jsem ráda že bude nová série...už se těšímmmmmmm

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY