Facebook Twitter E-mail
13. října 2014

Hvězda z Pretty Little Liars míří do Suits

Seriál Suits (Kravaťáci) má momentálně pauzu mezi letní a zimní polovinou čtvrté série. To znamená, že je ideální čas na získání nějaké herecké posily.

Jako hvězdný host se v seriálu objeví Troian Bellisario, která se proslavila rolí Spencer Hastings v seriálu Pretty Little Liars.

Toto hostování pro ni znamená, že si zahraje se svým snoubencem Patrickem J. Adamsem. Není to poprvé, co si tento pár zahraje společně, protože Adams se v roce 2010 objevil v jedné epizodě seriálu Pretty Little Liars. Dokonce ani pro Suits není nic nového využití skutečného životního partnera některé z hvězd seriálu. Ve druhé sérii se ve třech epizodách představila Jacinda Barrett, manželka Gabriela Machta, tedy hlavního hrdiny Harveyho Spectera.

Zpátky však k Troian a postavě, kterou si zahraje. V seriálu se objeví jako Claire, idealistická studentka práv a dobrovolnice na advokátní pohotovosti. K její postavě se dostaneme pomocí flashbacků. Mike (Patrick J. Adams) se potkal s Claire v minulosti, v dobách, kdy se živil jako messenger. Začali spolu chodit, ale věci se zkomplikovaly v okamžiku, kdy se Mike snažil pomoci Claire s jedním případem. Výsledek ho totiž přiměl zpochybnit směr svého života.


Co říkáte na podzimní finále seriálu Suits? A jak se vám líbí nový člen obsazení a náhled do minulosti?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 165 týdny
Skvela herečka v super seriálu,k radosti vic nepotřebuji
petruska.77
před 165 týdny
Těšim se na všechno, co se týká seriálu Suits :)
MountainLionet
před 165 týdny
To bude jistě zajímavé. Postava je pro Troian určitě ideání. Jo, ráda je uvidím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY