Facebook Twitter E-mail
13. října 2014

Městečko Twin Peaks se vrací

Letošní rok patřil pro fanoušky kultovního seriálu Městečko Twin Peaks jistě mezi ty lepší. Nejprve jsme se dočkali očekávaného Blu-ray setu Twin Peaks: The Entire Mystery a nyní bylo oficiálně potvrzeno, že seriál dostane dlouho diskutovanou a hlavně 25 let očekávanou třetí sérii! Než ale byla třetí série potvrzena oficiálně, rozhodli se tvůrci legendárního Twin Peaks David Lynch a Mark Frost své fanoušky trochu napínat.

Celý humbuk okolo možné třetí série se spustil 3. října 2014, když oba zmínění pánové ve stejný den a stejný čas zveřejnili na svém twitterovém účtu identickou zprávu. Přesněji řečeno se jednalo o citaci z devátého dílu druhé série, kdy číšník v The Roadhouse říká Lelandu Palmerovi „Ta žvýkačka, kterou máte rád, se vrací ve velkém stylu“.

O tři dny později, tedy 6. října 2014, obletěl svět další identický tweet obou pánů, který říkal „Drazí přátelé z Twitteru: Už se to děje zase…“ a doplněn byl o video s názvem „Speciální hlášení Twin Peaks“, které si můžete pustit na konci tohoto článku. Protože se ve videu na krátkou chvílí objeví logo stanice Showtime, nezbylo jejímu řediteli Davidu Nevinsovi nic jiného, než se k celé věci vyjádřit.

Co víc mohu říci – Twin Peaks s Davidem Lynchem a Markem Frostem na Showtime v roce 2016! Abych citoval agenta Coopera, „Nemám absolutně tušení, kam nás to zavede, ale mám určitý pocit, že to bude místo úžasné a neobyčejné.“.

Oba sety identických tweetů byly zveřejněny v 17:30, což je stejný čas, kdy agent FBI Dale Cooper (Kyle MacLachlan) poprvé přijíždí do Twin Peaks. A s agentem Cooperem v podání MacLachlana bychom se měli setkat i v třetí sérii. Tvůrci si dobře uvědomují, že od uvedení původního seriálu uběhla spousta času. Devítidílná třetí série by měla divákům konečně dát vytoužené odpovědi, na které čakali celých 25 let.

Třetí série Městečka Twin Peaks by se měla do produkce dostat v roce 2015. Na televizní obrazovky se vrátí v roce 2016 jako pomyslný dárek k 25. výročí uvedení seriálu. Vysílat jej bude zmíněná stanice Showtime.


Těšíte se na třetí sérii Městečka Twin Peaks? Stane se stejně tak legendární, jako první dvě série?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sharon14
před 157 týdny
Jedno mé přání se splní :-) Teď už mi bude zbývat jen třetí film The X...
Ještěrka
před 157 týdny
Tak to je ta nejlepčejší zpráva vůbec :D Mám radost jako malá holka!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY