Facebook Twitter E-mail
15. října 2014

Disney XD ohlašuje produkci seriálu Guardians of the Galaxy

Připravte se na další pecku z Marvel univerza! Po Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. a Marvel's Agent Carter přichází Marvel's Guardians of the Galaxy.

Stanicí, která si seriál vzala pod křídla, je Disney XD. Půjde o animovaný seriál, ve kterém budou pokračovat dobrodružství Star-Lorda (Petera Quilla) a jeho čtyř společníků – Rocket Raccoona, Gamory, Groota a Draxe. Seriál se dostane do vysílání v roce 2015 jako součást marvelovského programového bloku. Měl by se zaobírat událostmi těsně po filmu, který letos opanoval kina po celém světě.

„Film a značka se brzy stali celosvětovým fenoménem. Už se těšíme, až se skvělým týmem z Marvel Television budeme moci přinést do televize zajímavý animovaný seriál, který si budou moct fanoušci užít každý týden,“ řekl Marc Buhaj, viceprezident a generální a programový ředitel stanice Disney XD.

Samotný film Guardians of the Galaxy (v češtině Strážci galaxie) se rychle stal velmi populárním po celém světě. Je předposledním v tzv. Phase 2 (fázi 2) filmů Marvel universa (posledním v této fázi bude druhý díl Avengers s podtitulem Age of Ultron. Film dokázal utržit 687 milionů dolarů a stal se tak letos (zatím) sedmým nejvýdělečnějším americkým filmem celosvětově (v USA dokonce nejvýdělečnějším). Díky tomuto úspěchu se film dostal mezi nejprominentnější franšízy Marvelu, po bok Spider-mana a Avengers.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Camfourek
před 157 týdny
Super. Miluju Groota. To si užijeme.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY