Facebook Twitter E-mail
16. října 2014

Gotham dostává objednávku na plnou sérii!

Stanice FOX se rozhodla své novince Gotham přidat dalších šest epizod a rozšířila tak objednávku na rovných 22 epizod. Nejedná se o žádné překvapení, Gothamu se opravdu podařil letošní start. V pondělní večery totiž patří seriál (s ratingem kolem 6,0 u dospělých 18–49) mezi nejlépe hodnocená dramata. Díky této objednávce tak následuje úspěšnou dvojici od ABC.

„Debut Gothamu provázel jeden z největších zájmu u letošních podzimních pořadů a to z dobrého důvodu,“ nechala se slyšet dvojice z vedení Fox Televison Griup, Dana Wladen a Gary Newman. Bruno Heller a Danny Cannon vytvořili neuvěřitelně bohatý svět s postavami, které vám vtáhnou do děje a obsazením, které těmto hrdinům i padouchům vdechli život tak, jak jsme to nikdy neviděli. Jsme nadšeni z toho, kam směřuje Bruno, Danny i celý tým okolo Gothamu v letošní sezóně a jsme vděčni fanouškům, kteří tento příběh přijali.“

Říct, že je Gotham letos na podzim pro FOX důležitým seriálem je slabé slovo. Ostatní novinky (Red Band Society, Gracepoint, Mulaney a reality show Utopia) totiž ani zdaleka nedosahují takových ratingových čísel jako Gotham. O Gotham byl velký zájem od oficiálního představení a stal se tak středobodem letošních trhu pro FOX. Zájem o seriál je stále silný, poslední epizoda získala (v kategorii dospělých 18–49) rating 2,5 a během prvních tří dnů získává solidní čísla i díky DVR.

Gotham je prvním letošním seriál od stanice FOX, který dostal objednávka na plnou sérii a teprve třetím celkově. Minulý týden objednávky zaznamenala dvojice How To Get Away With Murder a Black-ish.


Jak se vám líbí Gotham? Máte radost z toho, že dostal víc epizod?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

lokot
před 226 týdny
Tak to je paráda ! :-)
verunkabrožová
před 226 týdny
Super :)
Michal´´Stark´´Hargas
před 221 týdny
teraz som dopozeral s1e09 a som moc rad ze serial bude pokracovat :}

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY