Facebook Twitter E-mail
15. října 2014

Oběť sezóny číslo tři!

Simba má dnes k večeři chuťovku! Už máme několik týdnů rozběhnutou sezónu, logicky je tak na řadě start oznamování rušení či obnovování letos představených kousků.

Přesto to letos vypadá, že se ani nic vysílat nebude. Trend rušení ještě před premiérou pokračuje dál. Nejnovější obětí je komedie stanice NBC s názvem Mission Control.

Vesmírná komedie v čele s Krysten Ritter byla zrušena několik měsíců před svým plánovaným debutem v midseason. Seriál produkoval Will Ferrell.

Šlo o komedii z pracovního prostředí, která se měla odehrávat v šedesátých letech. Ritter zde ztvárnila mladou silnou ženu, která byla jako olej a voda se slavným astronautem – chlapem. Tito dva soupeřili o možnost vstoupit na Měsíc.

Zdroj uvádí, že důvodem zrušení seriálu byly problémy s hereckým obsazením. Několik dní po objednání seriálu od projektu odešel známý herec Michael Rosenbaum a v následujících měsících došlo k přeobsazení velké části herců. NBC se nakonec rozhodla projekt úplně zrušit.

Seriál se v midseason měl přidat k finální sérii Parks and Recreation a novinkám One Big Happy, Mr. Robinson a Unbreakable Kimmy Schmidt.

Mission Control je třetí zrušenou novinkou sezóny – doplňuje Hieroglyph od Foxu a Emerald City od NBC.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 140 týdny
Tenhle seriál pro mě byl velké dilema. Jednak Ritter a znělo to i dobře,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY