Facebook Twitter E-mail
20. října 2014

Hvězda seriálu Buffy the Vampire Slayer zatčena!

Herec Nicholas Brendon, kterého proslavila role Xandera v populárním seriálu Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), byl v pátek zatčen v Boise, Idahu. O víkendu se tam konal Tree City Comic Con, kterého se měl Brendon zúčastnit. Obviněn byl z úmyslného poškození majetku, není však jasné, co přesně se stalo. Jedno obvinění mu zřejmě nestačilo, protože strážníkům při zatýkání vzdoroval, což mu vysloužilo druhý přestupek, za který byl obviněn.

Nejedná se o jeho první střetnutí se zákonem. V roce 2010 dostal rok podmíněně za čtyři různé přestupky včetně napadení policejního strážníka a vandalismus. V letech 2004 a 2010 absolvoval odvykací léčbu, která mu bohužel dlouhodobě nepomohla.

Herec nedávno získal roli v seriálu Faking It a můžete ho vidět hostovat i v dramatu Criminal Minds (Myšlenky zločince). Úspěch zaznamenal ve svém osobním životě, jelikož se před pár týdny oženil v Las Vegas se svou snoubenkou Moondou Tee.


Překvapila vás Brendonova temná stránka? Co na to říkáte?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Salem
před 161 týdny
si dělá dobrý PR, několik let o něm člověk skoro neslyší a pak během...
justynajohnson
před 161 týdny
Hvězdy někdy neví kdy přestat,no jo,ve fabrice by je to nenapadlo :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY