Facebook Twitter E-mail
24. října 2014

The Voice: Víme, kdo obsadí červená křesla v osmé sérii

Vysílání sedmé řady americké pěvecké soutěže The Voice je sice teprve v polovině, již nyní však bylo oznámeno složení koučů, kteří do červených křesel zasednou v sérii osmé. Ta bude mít premiéru počátkem roku 2015.

K původním koučům Adamu Levinovi a Blaku Sheltonovi se příští rok opět připojí nováček Pharrell Williams, který byl dosazen na místo původního kouče Cee Lo Greena. Do čtvrtého křesla se po dvou sériích na mateřské opět vrátí Christina Aguilera. To znamená, že se budou muset diváci rozloučit s Gwen Stefani, která v současné sérii za Aguileru zaskakuje.

„Jsme nadšení, že se Christina vrací zpět do svého červeného křesla a nemůžeme se dočkat až uvidíme, jak to zamíchá dynamikou mezi ní, Adamem, Blakem a Pharrellem. Budou to opravdu soutěživí protivníci,“ sdělil Paul Telegdy, prezident náhradního a pozdního programu NBC Entertainment.

The Voice si stále udržuje vysoká čísla a zůstává nejsledovanější reality show. Pondělní vysílání se šplhá v ratingu na 4.0 a ve sledovanosti na 12,9 milionu diváků. V úterý se průměrně jedná o rating 4.1 a sledovanost 13,5. Po The Big Bang Theory dosahuje The Voice druhého nejvyššího ratingu na komerčních stanicích.


Sledujete The Voice? Jste spokojení se sestavou v osmé sérii nebo byste jako kouče viděli radši někoho jiného?

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 160 týdny
Že to ty američany furt baví, nechápu!
LenkaTalaskova
před 160 týdny
Sedm let je hodně, ale na X Factor to nemá, takže pro američany to stále...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY