Facebook Twitter E-mail
27. října 2014

Manhunt: NBC jde do antologií

Po přihazovací soutěži více stanic vychází nakonec vítězně NBC, která získává práva na drama Manhunt. Projekt dostal objednávku na deset epizod s tím, že je zde kvóta ohledně hereckého obsazení a scénáře. To znamená, že pokud se stanici nebude jedno z toho líbit, může celý seriál kdykoliv odpískat.

Podle zdroje byli jednu dobu ve hře Dustin Hoffman a Casey Affleck jako potenciální hvězdy seriálu, ale to by bylo v případě, že se projekt uchytí na kabelovce. NBC v současné době s žádnými herci o rolích nevyjednává.

Každá potenciální série Manhunt nastíní stupňující se napětí celého města, které je na lovu po nebezpečném uprchlíkovi. Prozkoumá moment, kdy se americké nebo mezinárodní město stane policejním územím, válečnou zónou nebo epicentrem následného krveprolití.

Antologie jsou v současnosti velkým hitem. Seriály složené z oddělených uzavřených řad se setkávají se zájmem fanoušků. Manhunt se přidá k takovým hitům, jakými jsou True Detective, Fargo nebo American Horror Story.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vendi
před 159 týdny
Za sebe musím říct, že uzavřené řady se mi líbí čím dál víc. Jako divák nemusím...
ševča
před 128 týdny
Zrovna tenhle nápad mě ale nenadchnul. První dvě řady ještě dobře, třetí ale už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY