Facebook Twitter E-mail
24. října 2014

Další Story od Murphyho. V hlavní roli zločin.

Ryan Murphy sice v letošní sezóně přijde o Glee, nudit se ale rozhodně nezačne. Stanice FX si od něj objednala další seriál!

Ikonický producent a tvůrce, který stojí za hitem American Horror Story přidá do svého portfolia nový projekt. American Crime Story bude podobně jako AHS antologie, tzn. jednotlivé série budou samostatné a nenavazující. Každá série se bude inspirovat reálným kriminálním příběhem, který plnil hlavní titulky novin a dokázal rozproudit lidskou představivost.

První sezóna, která bude mít 10 epizod a na televizních obrazovkách se objeví v roce 2015, se bude zabývat případem Lid vs. O.J. Simpson. Půjde o adaptaci knižního bestselleru The Run of His Life: The People v. O.J. Simpson od Jeffreyho Toobina. Projekt bude nahlížet na soud O.J. Simpsona z pohledu právníků a ukáže chaotický svět za scénou, kde nebude chybět smlouvání a manévrování na obou stranách soudního sporu.

Objednávka přichází poté, co se AHS vrátil se čtvrtou řadou a rekordní sledovaností. Jak jsme již psali výše, Glee se rozloučí závěrečnou šestou sérií. Murphy sklízí úspěchy i se svým televizním filmem The Normal Heart, naopak jeho pilot u HBO s názvem Open nebyl posunut do seriálové fáze.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 188 týdny
Pokud se bude držet pravdy a moc si tam nepřidá, tak se těším.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY