Facebook Twitter E-mail
21. října 2014

King Kong míří na Netflix

Streamovací služba Netflix je v posledních letech na obrovském vzestupu. Produkuje vlastní seriály, které se setkávají s kladnými reakcemi na straně diváků i kritiků. Uzavřela smlouvu s komiksovým vydavatelstvím Marvel, se kterým vytvoří čtyři superhrdinské seriály. Nyní přichází na řadu samotný King Kong.

V roce 2016 se setkáme s nejnovějším zpracováním legendárního příběhu ze Skull Islandu. Pokud si ale myslíte, že víte, o čem seriál bude, nenechte se zmýlit. Animák Kong: King of the Apes nebude vyprávět ten samý příběh, na který jste zvyklí.

Děj se odehrává v roce 2050. Z Konga se stal hledaný uprchlík po devastaci přírodní rezervace na Alcatrazu. Lidé posedlí lovem tohoto zvířete si však neuvědomují, že to na Kinga nastražil ďábelský génius, který má v plánu terorizovat svět s armádou obrovských robotických dinosaurů. Jediná bestie, která je dost silná na záchranu lidstva, je právě Kong. Ten se musí spolehnout na pomoc tří dětí, které znají celou pravdu.

Seriál bude orientovaný na děti. Úvodem vznikne film, po kterém bude následovat dvanáct půlhodinových epizod. Producenta projektu dělá Avi Arad, který stejnou pozici zastával i u filmů o Iron Manovi a Spider-Manovi.

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 163 týdny
Tak uvidíme co se z toho vyklube když to bude pro děti,ale pokud se to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY