Facebook Twitter E-mail
20. října 2014

Bude se prodlužovat! Transparent si vysloužil druhou sérii

Když jsme vám před nedávnem představovali novou černou komedii TransparentJeffreym Tamborem v hlavní roli, neměli jsme ani tušení, jak moc úspěšný tento seriál od Amazonu vlastně bude. Netrvalo dlouho a Transparent se zařadil mezi nejúspěšnější seriály dostupné na Prime Instant Video, jejichž divákům nestačí shlédnutí pouze jednoho dílu. Více než 80 % návštěvníků si totiž pustilo dvě a více epizod v průběhu jediného dne. Podle Amazonu se dokonce jedná o jejich nejlépe hodnocený seriál za poslední dobu.

Ve světle tohoto, možná trochu nečekaného, úspěchu se Transparent dočká další, v pořadí druhé, řady, která spatří světlo světa v průběhu roku 2015.

„Jsme naprosto nadšeni z tolika pozitivních ohlasů na Transparent,“ uvedl Roy Price, viceprezident Amazon Studios, ve svém prohlášení. „Naším cílem bylo vytvořit seriál, který si diváci zamilují. Je skvělé slyšet, že Transparent není jen číslem jedna na Prime Instant Video, ale že si diváci pustí i více dílů v průběhu jednoho dne. S ohledem na toto skvělé hodnocení dává smysl jedině to, aby se Pfeffermanovi příští rok vrátili v druhé sérii.“.

Děj seriálu Transparent se točí okolo rodiny žijící v Los Angeles. Popisuje životy třech dospělých sourozenců a jejich rozvedených rodičů, kteří se musí naučit žít s poněkud netradičním zjištěním. Jejich otec Mort Pfefferman (Jeffrey Tambor) se totiž rozhodl, že po dlouhých letech v roli hlavy rodiny by se raději stal ženou.

Všech deset půlhodinových epizod první série je ke shlédnutí na serveru Prime Instant Video.


Sledujete Transparent? Co říkát na Jeffreyho Tambora v hlavní roli? Těšíte se na druhou sérii?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Katchib
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 157 týdny
Na mužskou hlavní roli je prostě radost pohledět

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY