Facebook Twitter E-mail
20. října 2014

Syfy se u zombíků zalíbilo, Z Nation má druhou řadu!

V těchto dnech probíhá v Americe Paleyfest, takové mini seriálové turné, kterého se účastní vybraní zástupci stanic. Syfy zde má za svého zástupce letošní podzimní novinku Z Nation, která právě nyní předvádí svůj panel.

Hned na úvod si tvůrci pro své fanoušky nachystali tu nejlepší novinku, která mohla přijít. Oznámili, že seriál byl obnoven pro druhou sérii! Více informací prozatím není známo, dá se však očekávat, že délka řady bude shodná s tou letošní, a dále, že seriál opět poběží příští rok na podzim.

Z Nation byl pro Syfy risk. Zombie tematice v současnosti s přehledem dominuje AMC s The Walking Dead. Tvůrci se proto rozhodli přistoupit k žánru trošku z jiného úhlu, nebojí si sami ze sebe dělat legraci a zombíky ozvláštnit. V seriálu se tak dočkáte oživlých mrtvolek zvířátek, malých dětí nebo i vodních zombíků. „Hej, když jste v zombie apokalypse a nevidíte v tom humor, rovnou se můžete skrčit do klubíčka a čekat na smrt,“ žertoval v jednom rozhovoru výkonný producent Karl Schaefer.

Seriál se pro stanici stal dobrým zdrojem sledovanosti. Pilotní epizodu sledovalo 1,5 milionu diváků, v následujícím týdnu se sledovanost ještě trošku zvedla. Drama si drží rating kolem 0.4–0.5, který je pro srovnání dvojnásobně větší než u současné série zaběhnutého nadpřirozeného Haven.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

mingus
před 156 týdny
Z Nation se mi líbí. Každý nový díl odsejpá,originální nápady jak se zbavit...
griff
před 156 týdny
Jsem ráda, že jsem se nenechala odradit špatnejma ohlasama. Teď jsem dokoukala...
Nerya
před 151 týdny
Ja som začala s TWD ale posledné série ma nejako nudia, takže som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY