Facebook Twitter E-mail
21. října 2014

Vinnie Jones si zakope v Arrow

Seriál Arrow si prostě nedá pokoj a neustále na nás bude valit další a další informace. Před pár dny jsme pro vás sestavili velký opakovací článek plný informací, které se nahromadily za celé léto. No a dnes si můžeme udělat další čárku k obsazení.

V seriálu se totiž představí Vinnie Jones. To je bývalý profesionální fotbalista, který se po skončení aktivní kariéry rozhodl prosadit u filmu. Mezi seriály má na kontě roličky v seriálech Elementary nebo Chuck, známější je však díky své filmové kariéře. Pamatovat si ho pravděpodobně budete jako lídra chuligánů ve filmu Eurotrip a to i přesto, že má na svědomí role v lepších filmech jako Podfu〈c〉k nebo X-Men 3: Poslední vzdor.

Nyní si tedy připíše roli i v seriálu Arrow a bude to role pro něj jako dělaná. Jeho postava se jmenuje Danny „Brick“ Brickwell, což je lídr nelítostného gangu. Jeho přezdívka (Brick – cihla) je odvozena od jeho téměř nepropustné kůže. Traduje se o něm, že utrpěl několik střelných zranění. Měl by se zdržet tři epizody a poprvé se představit v epizodě s pořadovým číslem 10.


Jak se vám zamlouvá start nové řady? A co říkáte na nové obsazení?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 156 týdny
V Eurotripu byl excelentní,chuligan jedna radost,takže se moc těším na Arrow
Michalenka
před 156 týdny
Doufám, že bude mít zas nějakou narážku na fotbal:DDD
Hurvi
před 156 týdny
Aj v The Cape hral podobného záporáka (divná koža)...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY