Facebook Twitter E-mail
22. října 2014

CW také naděluje plné série!

Po Foxu (Gotham) a ABC (Murder a Black-ish) nyní přihazuje svou trošku do mlýna také stanice CW. Ta oznámila, že svým dvěma letošním novinkám nadělí celé série. To je pro fanoušky jistě výborná zpráva, která zvyšuje šance na obnovení pro nové sezóny.

The Flash a Jane the Virgin se oba dočkají plné série. Flash bude mít 23 epizod, Jane the Virgin klasicky 22 dílů. Oběma přitom stačily pouhé dva odvysílané díly, aby se pevně usadily v programu stanice a získaly si na poměry CW velmi slušné publikum.

„V letošní sezóně jsme zažili fantastický start, když se The Flash stal nejsledovanější seriálovou premiérou stanice v její historii. Krom toho kritici po celé zemi považují Jane the Virgin za jeden z nejlepších seriálů sezóny,“ uvedl v oficiálním vyjádření Mark Pedowitz, ředitel stanice. „Za poslední tři sezóny jsme si dali za cíl růst a rozšířit naše publikum, a k tomu stále zvedat laťku co do kvality a dosahu našich nových seriálů. Flash a Jane oba předčily naše očekávání ve všech směrech. Jsem nadšený, že můžu oznámit plné série pro oba tyto báječné nové seriály.“

Vysoce propagovaný Flash s Grantem Gustinem v hlavní roli premiéroval s působivou sledovaností 4,2 milionů diváků a ratingem 1.9 a porazil tak konkurenci na ABC a Foxu. Jane je ze strany kritiků opěvována především za Ginu Rodriguez v roli hlavní hrdinky, mnozí ji nazývají novým talentem podzimu. Druhá epizoda si oproti premiéře dokonce v ratingu polepšila o jednu desetinu na 0.7, což je pro CW slušný výsledek.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Katarína Kissova
před 156 týdny
U Flashe to úplně chápu, ale Jane OMG
Klik
před 156 týdny
Teším sa za Flasha aj za Jane, rozhodla som sa pozrieť prvú časť a páčila sa...
ševča
před 129 týdny
Rozšířit publikum, jo? Proto mají dva spin-offy a do příští sezóny plánují...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY