Facebook Twitter E-mail
22. října 2014

Pretty Little Liars konečně odhalí totožnost A!

Když na jaře stanice ABC Family obnovila svůj největší hit Pretty Little Liars pro dvě další série, fanoušci ihned začali spekulovat, jak moc se protáhne záhada s totožností „A“. Nyní se už ale nemusejí bát.

Výkonná producentka Marlene King využila úterní halloweenský speciál „We Love You to DeAth“, aby ujistila fanoušky, že velké odhalení proběhne ještě před začátkem sedmé řady, která s největší pravděpodobností začne v létě 2016.

„Myslím, že se fanoušci začali trošku bát, když se dozvěděli, že se budeme vysílat sedm sezón, protože si mysleli, že možná budeme čekat tak dlouho na to, abychom zjistili, kdo je "A“. Nicméně vám všem slibuji, že tak dlouho nebudete muset čekat. Totožnost slavné/ho „A“ bude odhalena před začátkem sedmé řady," řekla King.

Během uplynulých pěti sezón proběhlo několik „A“ odhalení, které se však vždy ukázaly být pouze slepými uličkami v hlavní záhadě, od Ezry přes Tobyho až po Monu. Producentka však nyní slibuje, že velké odhalení bude konečné a nevyvratitelné.

Seriál se vrátí s novou epizodou 9. prosince, kdy bude odvysílán vánoční díl.


Co si myslíte o komentáři producentky? Věříte, že svůj slib dodrží? Myslíte, že už je na čase, aby se totožnost „A“ odhalila? O čem pak seriál může být v sedmé řadě, když bude chybět hlavní záhada?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Willow R.
před 160 týdny
Je úžasná,síce mierne desivá ale pravdivá...
Teruska
před 160 týdny
Ty budeš člověk zdá se podle mého gusta :) :D Ale naprosto souhlasím,...
Marlenka
před 159 týdny
Já už teď nějak nepřemýšlím nad tím, kdo je A, prostě jen koukám. Dřív, když...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY