Facebook Twitter E-mail
23. října 2014

Faking It dostává další epizody!

Technicky vzato, tato zpráva není o obnovení. Je o prodloužení současné řady seriálu Faking It z deseti na …dvacet epizod! Ano, je to tak, stanice MTV objednala další epizody komedie, ve které dvě dobré kamarádky předstírají, že jsou lesbičky.

Ohlášení přišlo těsně před odvysíláním páté epizody a necelý měsíc a půl po prvním obnovení seriálu. Nové epizody budou sloužit jako druhá část druhé sezóny a stanice je odvysílá někdy v průběhu roku 2015.

Faking It je nejsledovanější novinka stanice MTV. V první sezóně ji sledoval průměrně 1 milion diváků na epizodu, v té druhé zatím průměrně 750 000 diváků. Seriál je oceňován i kritiky, kteří mu podle serveru metacritics přiřazují průměrně známku 71 %.

Seriál vypráví o dvou dobrých kamarádkách, které touží být populární na střední škole. To se jim moc nedaří, dokud je jejich gay kamarád nepředstaví jako lesbický pár. Aby si popularitu udržely, musí v předstíráném vztahu pokračovat. V hlavních rolích účinkují Rita Volk a Katie Stevens.

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

MoTAngel
před 186 týdny
Jooooo!! Super sprava :D
Holka
před 186 týdny
Tak to je úžasný! :D
kikinavin
před 180 týdny
tak to je paráda, už ted se nemůzu dockat. (y) skoda ze az pristi rok :(

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY