Facebook Twitter E-mail
28. října 2014

CSI: Cyber ještě nebyl odvysílán a už se prodává

Značka táhne, to je jasné. Ale to, jak táhne název CSI, to je až obdivuhodné. Přestože v zámoří se vysílání seriálu CSI: Cyber teprve chystá, vůbec to nebrání tomu, aby tvůrci mohli odprodat do zahraniční syndikace rovnou celý seriál. Tím šťastlivcem, který jako první bude moct odvysílat chystanou kriminálku, je francouzská TF1.

Detaily jako cena nebo datum vysílání zatím nebyly zveřejněny, ale pravděpodobně půjde o společnou premiéru jak na americké CBS, tak na francouzské televizi, popř. o premiéru s denním zpožděním. Francouzská televize je navíc jako stvořená pro tento seriál, dřívější vysílání původního CSI stanici zajistilo nadprůměrné ratingy – 13. řada stancii přinesla průměrně 5,8 milionu diváků a rating 23.4. Stanice navíc vysílala všechny epizody jak CSI, tak i CSI: Miami a CSI: New York, než byly oba seriály předloni, resp. loni zrušeny.

„TF1 je pro nás cenný partner už po léta. Její hlavní zásluhou je globální rozšíření povědomí a úspěch značky CSI,“ řekl prezident CBS Global Distribution Armando Nunez. „Je tak jen přirozené, že program TF1 je perfektní domov pro CSI: Cyber, který předá divákům ještě víc dramatu a vzrušení, které čekají od této úspěšné franšízy.“

TF1 ale nevysílá pouze CSI a její odnože, z úspěšných amerických kriminálek vysílá například i The Mentalist nebo Criminal Minds.

CSI: Cyber je nejnovějším seriálem z rodiny CSI. Pojednává o kriminální jednotce, která bojuje s počítačovým zločinem. Seriál pochází z pera Mary Aiken, v rolích výkonných producentů pak vystupují Anthony E. Zuiker, Carol Mendelsohn a Jerry Bruckheimer. V hlavní roli se objeví Patricia Arquette. Seriálu zatím nebylo přiděleno datum vysílání, ale pravděpodobně se v programu objeví na začátku roku 2015.

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BuBBleS
před 159 týdny
Osobně si myslím, že z toho nakonec bude děsná kravina. Jako snad každý...
_karel_
před 159 týdny
Tak na tenhle kousek se moc těším. Ale zároveň mám obavy, aby to nedopadlo...
Silcasiles
před 159 týdny
Jo, jo, Stigmata, to je klasika, a co teprv ve "Slez ze stromu"...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY