Facebook Twitter E-mail
24. října 2014

Sleepy Hollow obsazuje Michelle Trachtenberg

Seriál Sleepy Hollow (Ospalá díra) se letos vrátil s druhou sérií. Už dříve nám v seriálu byly představeny historické postavy jako George Washington nebo Ben Franklin. Nyní nastal čas na představení nějaké ženy.

V roli matky zakladatelky Abigail Adams se představí Michelle Trachtenberg. V nadcházející epizodě si zahraje první dámu (její manžel byl John Adams, druhý americký prezident). Kromě toho je Abigail také matkou budoucího prezidenta Johna Quincyho Adamse a zastánkyní rovnoprávnosti pro ženy. Jak už to ve Sleepy Hollow bývá, dozvíme se, že Abigail měla tajný život, který zahrnoval Katrinu Crane (Katia Winter)

Michelle Trachtenberg si můžete pamatovat díky roli Dawn Summers ze seriálu Buffy The Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů), ale na kontě má i další role. K vidění byla například v Gossip Girl (Super drbna) nebo Mercy (Nemocnice Mercy).


Co říkáte na start druhé série? Máte radost z nové herečky?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Leslie
před 160 týdny
Nejsem fanda Buffy, takže herečku neznám, ale ve Sleepy Hollow se na ni těším....
Klik
před 160 týdny
Mne tiež ta smrť Mary veľmi nesedí :-/ale na druhej strane od druhej série ma...
ševča
před 134 týdny
Mám ji ráda, dokáže zahrát úplné neviňátko i pěknou sviňu stejně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY