Facebook Twitter E-mail
23. října 2014

Simpsonovi čelí žalobě

Už dlouho jsme vám nepřinesli žádnou novinku od Simpsonových, tak to dnes musíme napravit a informovat vás o žalobě, která se objevila.

Jedna postava ze Simpsonových, konkrétně Louie, se totiž až podezřele podobá vzhledem i chováním postavě, kterou hraje Frank Sivero ve filmu Mafiáni (Goodfellas). Právě Sivero se rozhodl kvůli tomu podat na Simpsonovy žalobu.

V žalobě Sivero tvrdí, že žil vedle některých tvůrců Simpsonových v době, kdy se připravoval na roli v Mafiánech, kteří se do kin dostali v roce 1990. O rok později debutovala v seriálu postava Louieho, člena springfieldské mafie, který jakoby Siverovi z oka vypadl. Louie se od té doby ve Springfieldu zabydlel a objevuje se častěji.

Sivero v žalobě tvrdí, že trpí vážnými finančními škodami ve formě ušlého zisku a že by měl být odškodněn za užívání svého jména a podoby, a to i přesto, že postava ze Simpsonových nepoužívá ani jeho občanské jméno, a dokonce ani jméno jeho postavy z Mafiánů, Franka Carboneho. A Sivero rozhodně nežádá drobné, jde totiž o částku 250 miliónů dolarů.

Stanice Fox odmítla na tuto zprávu reagovat.


Co na tuto žalobu říkáte? Myslíte, že má herec šanci uspět?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

poul.m
před 133 týdny
Amerika je prostě ráj právníků.
rey050
před 132 týdny
nepoužívaj jeho jméno a úplně stejnej není podle mě šanci uspět
Seraphine313
před 115 týdny
Tak soud byl dneska ukončen, výsledek je takový, že Frank Sivero (herec, který...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY