Facebook Twitter E-mail
26. října 2014

Zkrácená řada pro CSI

Současná patnáctá řada Kriminálky Las Vegas (CSI: Crime Scene Investigation) bude zkrácená. Stanice CBS totiž upravila svou objednávku a místo klasických 22 epizod si jich objednala pouze 18.

Údajně to není kvůli ratingům, ale kvůli tomu, že stanice má v programu další seriály, pro které musí najít vhodné místo. Což je pravda, v závětří čeká spin-off CSI: Cyber, ale také sedmá řada Mentalisty (The Mentalist) či novinka od Vince Gilligana Battle Creek.

Přesun CSI na nedělní večery přinesl vcelku slušné výsledky. Ačkoliv sledovanost klesla, tak v porovnání s loňský ročníkem zachovala stejný průměr v cílové skupině diváků, dospělý ve věku 18–49.

Toto je vůbec poprvé v patnáctileté historii seriálu, kdy se CSI musí spokojit s menším počtem epizod než je standardních 22.


Myslíte, že stanice přestává se svým veteránem počítat nebo pouze dělá místo pro novinky? A jak se vám zatím líbí patnáctá řada?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Adélkaa
před 155 týdny
To není pravda :) 8. série měla jen 17 epizod, takže ta patnáctá je na tom...
ragelly
před 155 týdny
to ale nebylo rozhodnutí stanice, to bylo dané stávkou scenáristů, tzv....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY