Facebook Twitter E-mail
11. listopadu 2014

5 znaků, co říkají, že se díváte na seriál od Chucka Lorreho

Seriály Chucka Lorreho jsou všeobecně známé a sledované. Jediná obnovená komedie na CBS loni byla od něj; krom ní má ve svém repertoáru ještě další. Celkem je podepsaný pod čtyřmi v současnosti vysílanými seriály – Two and a Half Men, Mike & Molly, Mom a The Big Bang Theory.

Existuje ale něco, co tyto seriály spojuje? Je nějaký „úspěšný vzorec“, podle kterého se Chuck řídí a díky kterému jsou seriály úpěšné? To se pokusil poodhalit magazín The Hollywood Reporter.

1. Přeplněné bydlení

Jasně, sitcom potřebuje nějaký důvod, aby mohl dát postavy dohromady. Ale Lorre až obsedantně nutí ty své, aby sdílely jednu střechu, ať už Alan a Jake, co dlouhodobě zaparkovali v Charlieho domě, Leonard se Sheldonem, co bydlí naproti Penny nebo Mike a Molly co také bydlí pohromadě.

2. Rodinní příslušníci jsou dáni dohromady aniž by chtěli

Lorre sází na rodinu – nemůže bez ní být – i když by asi rád byl. Alan chce zmizet od Charlieho, ale nemůže – a stejně oba dva smýšlejí o své matce. V Mom a Mike & Molly je to vlastně dost podobné.

3. Každý má problém s pitím

Charlie chlastá, Penny chlastá, Mollyina máma chlastá, Bonnie a Christy dřív taky chlastaly… Lorreho seriály jsou jedna velká reklama na alkohol.

4. Drzé vedlejší postavy

Kdo jsme, abychom soudili ostatní? To bude pravděpodobně důvod, který stojí za Lorreho nejšílenějšími stvořeními – jako jsou Berta nebo Rudy.

5. Vtipy o koulích

Nejsou myšleny ty bowlingové, samozřejmě. Ale jinak jsou genitálie… přece srandovní, ne?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 160 týdny
Seriál Mom je v hlaskach vynikající a BBT rovněž
Klik
před 160 týdny
Mám asi v obľube komédie od Chucka, kedže pozerám TBBT a Dva a pol chlapa...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY