Facebook Twitter E-mail
26. října 2014

Lauren Graham si střihne roličku v Odd Couple

Lauren Graham je herečka, která se divákům nesmazatelně zapsala do paměti hlavně díky roli upovídané Lorelai Gilmore ze seriálu Gilmore Girls (Gilmorova děvčata). To už je ale pár let pryč a nyní hraje Sarah Braverman v seriálu Parenthood.

To jí však nebrání v tom, aby si odskočila a zahostovala v připravované novince stanice CBS, Odd Couple. Díky tomu se znovu objeví po boku Matthewa Perryho, který zde bude hrát jednu z hlavních rolí, Oscara.

A právě Oscarovu exmanželku Gaby si Lauren zahraje. Navzdory tomu, že jejich soužití bylo bouřlivé, tak po rozvodu budou vykazovat příjemnou chemii. Pro oba herce společné hraní není nic nového. Zahráli si spolu již v seriálu Studio 60 a poté i v Go On.

Seriál je připraven na midseason a kromě Perryho se v hlavní roli představí také Thomas Lennon a doplní je například Yvette Nicole Brown (Community) nebo Wendell Pierce (Wire, Ray Donovan)


Co na toto hostování říkáte? Dáte šanci novému seriálu Matthewa Perryho?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY