Facebook Twitter E-mail
25. října 2014

První rušení sezóny! Kdo nepřežil?

Simba si dnes smlsne! Nápovědy? Stanice: ABC. Žánr: Romantická komedie. První oficiální rušení sezóny 2014/15 je tady. Čekali jsme na to o dost déle než obvykle. Většinou první zářez přichází už na začátku října, tentokrát ale nebyl žádný vyložený propadák, který by byl zrušený hned po druhém díle.

Nicméně všichni jsme věděli, že jednou to přjít muselo. A pomyslné vítězství si odnáší stanice ABC se svou romantickou komedií Manhattan Love Story. V noci stanice oznámila, že další epizody již nebudou odvysílány.

Komedie v hlavních rolích s Analeigh Tipton a Jakem McDormanem začala podprůměrným startem s ratingem 1.3 a 4,3 milionu celkových diváků. Poslední epizoda pak byla už jen na ratingu 0.7.

Rozhodnutí o zrušení po čtyřech epizodách přichází v době, kdy je stále těžší a těžší definovat úspěch kvůli neustále se snižujícím ratingům. Manhattan Love Story si nevedl dobře ani v číslech za noc, ani s připočtem sledovanosti z DVR. Kritici k němu také nebyli nikterak vlídní; vše dohromady jistě přispělo k rozhodnutí ABC.

Místo v programu zaplní dvojnásobná dávka Selfie, stanice bude vysílat dvě nové epizody po sobě, a to počínaje od 4. listopadu. Prozatím nebylo rozhodnuto, co bude po odvysílání všech zbývajících devíti epizod. Stanice si k Selfie objednala tři doprovodné scénáře, ale prozatím nic dalšího.

I přes neúspěch Manhattan Love Story a do jisté míry také Selfie zažívá ABC silný podzim. Novinky How to Get Away with Murder a Black-ish už se dočkaly objednávky na plné série. Z komedií má ABC v zásobě ještě Fresh Off the Boat a Galavanta. Oba seriály mají kladná hodnocení ze strany kritiků. Představí se v midseason.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kath Kleinová
před 155 týdny
Škoda, že seriál se nedožil aspoň první série. Náhodou byl fakt super a nasmála...
CukyBaby
před 155 týdny
Škoda, nečekla jsem sice že se to dočká i druhé série, ale ze všech...
ševča
před 128 týdny
Seriál jsem měla ráda, už od začátku jsem věděla, že ho budu mít ráda, ale bylo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY