Facebook Twitter E-mail
29. října 2014

Taylor Kitsch potvrdil roli v True Detective

Druhá řada seriálu True Detective (Temný případ) získala opět o něco konkrétnější obrysy. Zhruba před měsícem potvrdil svou roli Colin Farrell a pár dní na to i Vince Vaughn. Dnes svou roli potvrdil i třetí muž do party, herec, o kterém se dlouho spekulovalo, Taylor Kitsch

Fanoušci seriálů si ho mohou pamatovat hlavně díky roli Tima Rigginse v seriálu Friday Night Lights a filmoví například z filmů Bitevní loď, Divoši nebo jako Gambita z role v X-Men Origins: Wolverine.

„Mm-hmm,“ odpověděl Kitsch, když byl dotázán, zda se objeví v True Detective a pokračoval: „Jsem opravdu nadšený. Připravuji se na to. Je to skoro rok, co jsem byl před kamerou, takže už jsem měl takové to svědění… Protože chcete pracovat, ale nechcete pracovat jen kvůli práci samotné. Bylo těžké rok sedět, držet si palce a doufat, že se to povede.“

Podle předchozích zpráv by si Taylor Kitsch měl zahrát Paula Woodrugha. To je 28letý pohledný válečný veterán, což svědčí o tom, že už si prožil dost násilí. Byl to důstojník motocyklové hlídky, teda alespoň do té doby, než se přišlo na to, že jedné dívce odpustil řízení pod vlivem výměnou za jisté orální aktivity. Pracovně spadá pod velitele Floyda Heschmeyera a má přítelkyni, se kterou se však rozejde, když je přidělen na vyšetření vraždy Caspara.

Nyní už zbývá rozlousknout závěrečnou hádanku a zjistit, která herečka získá poslední volnou roli. Momentálně se nejvíce skloňuje jméno Rachel McAdams a ještě předtím se mluvilo o Elisabeth Moss.


Jak se vám líbí mužské obsazení druhé řady? A která žena podle vás zaujme poslední volné místo?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Cherry :-*
před 159 týdny
Páááni tak to je skvělé obsazení!! Za divčí roli hlasuji jasně pro Rachel !!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY