Facebook Twitter E-mail
1. listopadu 2014

Hawaii 5-0: Další Lost reunion a jiné castingy

Během jedné z následujících epizod kriminálky Hawaii Five-0 se dočkáme dalšího znovushledání herců ze seriálu Lost (Ztraceni)!

V jedenácté epizodě páté série totiž bude hostovat Rebecca Mader, která ve Ztracených ztvárnila postavu Charlotte Lewisové. V Hawaii Five-0 si zahraje postavu jménem Nicole, což bude chytrá a energická specialistka velké pojišťovny, která musí kvůli případu spolupracovat s McGarrettem (Alex O'Loughlin). Steve bude sice neustále zpochybňovat její úmysly, avšak bude také ohromem jejími různými fígly. A nebojte se, dočkáme se i společné scény Rebeccy s dalšími „ztracenými“, Jorge Garciou (Jerry Ortega) a Danielem Daem Kimem (Chin Ho Kelly).

Tuto herečku jsme v minulé seriálové sezóně měli možnost vidět ve Once Upon a Time jako čarodějku Zelenu, dříve pak v seriálech Warehouse 13, Work It, Fringe nebo No Ordinary Family. Narodila se 24. dubna 1977 ve Velké Británii.

Ve stejném díle – tedy 5×11 – se objeví i herec Willie Garson, jehož jsme několik posledních let vídávali v seriálu White Collar. Jeho postava se bude jmenovat Blume a bude to respektovaný odhadce umění s vazbami na černý trh. Ehm… to zní tak trochu jako Mozzie, ne? :-)

Garsona, který se narodil 20. února 1964, si kromě White Collar možná pamatujete ze Sexu ve městě nebo Hvězdné brány. Hostoval i v seriálech CSI: Miami, Pushing Daisies, Mental či Two and a Half Men.

Posledním dnešním jménem je Sarah Jane Morris. Ta bude ve dvanácté epizodě páté řady H50 hostovat jako doktorka Christine Auki, která ve své práci zažije jeden z nejneobvyklejších dnů ve svém životě. Christine je popisována jako šťastně vdaná žena, matka a chirurg v jednom.

Znát ji můžeme z NCIS, kde ztvárnila agentku EJ Barrettovou, dále pak například z Criminal Minds, Body of Proof, Castlea nebo Brothers & Sisters. Narodila se 12. dubna 1977 v americkém Memphisu.


Tak co, na koho se z této trojice těšíte nejvíce? A co myslíte, bude někdo z nich vrah?

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Olca
před 159 týdny
Tak na Willieho se vyloženě těším, mám ho ráda už od Sexu ve městě a jestli...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY