Facebook Twitter E-mail
30. října 2014

Neil Patrick Harris si zahraje v American Horror Story

Herec, který se nejvíce proslavil svou rolí v sitcomu How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), a jeho životní partner David Burtka se společně objeví v jednom z nejznámějších seriálů současnosti, American Horror Story.

Neil se objeví v jedenácté a dvanácté epizodě Freak Show jako chameleoní obchodník, Burtka se představí ve finále řady v milostné dějové lince s Jessicou Lange.

Na začátku tohoto měsíce pozval Ryan Murphy Neila Patricka Harrise do seriálu prostřednictvím Twitteru a herec odpověděl kladně. „Měl několik konkrétních myšlenek, takže jsme si o nich promluvili,“ řekl Ryan Murphy.

Murphy a Harris už jednou spolupracovali – Harris se objevil v první sezóně Glee a za účinkování si odnesl nominaci na Emmy za vedlejší roli v komedii.

Harris v současné době slaví úspěchy jako moderátor krom slavnostního večera předávání Emmy v roce 2013 moderoval poslední tři ročníky předávání cen Emmy. Moderovat bude i předávání Oscarů v roce 2015. V poslední době se v souvislosti s ním spekulovalo o tom, že by mohl nahradit odcházejícího Davida Lettermana a později i Craiga Fergusona v jejich Late Night Shows. Harris ale podobné spekulace odmítl s tím, že by ho to nudilo. Nicméně vyjádřil touhu mít vlastní variety show, která se od roku 2015 bude vysílat v nočních hodinách na NBC.

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

justynajohnson
před 155 týdny
Jeeee to bude pěkné
Winnie 2.0 윈이
před 155 týdny
Tak přeci to jen vyšlo, tak to se nemůžu dočkat. :-) O Neilovi jsem už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY