Facebook Twitter E-mail
31. října 2014

Loučí se další letní seriál

Seriálové léto 2015 bude zase o něco chudší. Další z letošních novinek se nedočká druhé série. Zprávu včera vypustila stanice WEtv, která oznámila, že po první řadě ukončuje své první skriptové drama The Divide.

Hodinové drama od tvůrců Richarda LaGravernseho a Tonyho Goldwyna (Scandal) se tak s novými epizodami již nevrátí. Seriál svou osmidílnou první řadu ukončil v srpnu. Svým příběhem prozkoumával oblasti morálky, ambicí, etiky, politiky a rasy v současném soudním systému, a to očima dvou právníků, jejichž názory se liší.

„Jsme nesmírně pyšní na The Divide a vděční báječným tvůrcům a skvělým hercům a štábu za to, že vdechli život prvnímu skriptovému seriálu WEtv,“ uvedl v oficiálním prohlášení mluvčí stanice.

The Divide byl pro WEtv velký projekt. Seriál byl původně vyvíjený pro AMC; když jej stanice odmítla, přešel na WEtv. Nikdy se z něj však nestal velký hit pro diváky. Pilotní epizodu sledovalo necelého půl milionu diváků, poslední epizodu asi 280 tisíc lidí.

WEtv je ve vlastnictví společnosti AMC Networks, která začíná fungovat i v České republice. Na nově vzniklém českém kanálu AMC se seriál bude vysílat pod názvem Zlom od 6. listopadu.


Dostal se seriál v létě do vašeho hledáčku? Nebo mu dáte šanci v českém znění?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY