Facebook Twitter E-mail
2. listopadu 2014

Křižovatka smrti jako seriál?

Tvůrci seriálů našli inspiraci u dalšího filmového kousku. Po Shutter Island, The Mortal Instruments a trojici dalších se na seznam přidává i akční komedie Rush Hour (Křižovatka smrti), která si svou premiéru odbyla v roce 1998.

S projektem, jehož pilot si objednala stanice CBS, přišel Bill Lawrence (tvůrce Scrubs a Cougar Town), který se ujme i scénáře společně ze svým kolegou Blakem McCormickem. Projekt se ponese v podobném duchu jako filmová trilogie, kde se v hlavních rolích objevovali Jackie Chan a Chris Tucker. Tucker ztvárnil losangelského policistu zvyklého pracovat na vlastní pěst, který byl donucen spolupracovat s policistou z Hong Kongu (Chan).

Herecké obsazení zatím známo není a šance, že by se na projektu podílelo původní osazenstvo, je velmi malá. Warner Bros. má však údajně v plánu v pořadí čtvrtý film Rush Hour, ale zatím se na něm nepracuje. Také je důležité znínit, že i když byl objednán pilot k tomuto projektu, není garantováno, že se seriál vůbec dostane na televizní obrazovky. Tak dopadl například pilot k seriálu Beverly Hills Cop, který od stanice nakonec zelenou nedostal.


Jak se vám nápad zamlouvá? Sledovali byste případně seriálovou adaptaci filmů Rush Hour?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 154 týdny
Absolutně si nedovedu takovýto seriál bez Jackieho Channa a Chrise Tuckera...
IcePrincess
před 153 týdny
Srsly? Přesně, nedovedu si představit, že by tam Tucker s Chanem chyběli,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY