Facebook Twitter E-mail
3. listopadu 2014

Fox objednává pilot k seriálu Frankenstein

Stanice Fox se rozhodla, že opráší knižní klasiku od britské spisovatelky Mary Shelley a objednala si tak pilot k scifi dramatu Frankenstein. Za zrodem této potenciální seriálové novinky stojí duo Howard Gordon a Rand Ravich.

V hlavní roli se představí Adam Tremble, morálně zkažený agent FBI, který dostane druhou šanci, když je přiveden zpět ze záhrobí. Nyní bude mladší a silnější a bude jen na něm, zda odolá svým starým pokušením a napraví své chyby, nebo se jim naopak poddá. Během toho všeho bude muset čelit nástrahám komplikovaného vztahu se svými „stvořiteli“ – antisociálním internetovým miliardářem a svou sestrou (dvojčetem), která se věnuje biomedicínskému inženýrství.

Gordon se prostřednictvím tohoto projektu vrací do dob, kdy pracoval na podobně laděných seriálech The X-Files, Buffy The Vampire Slayer a Angel. Slávu mu však přinesl i jeho seriál Homeland. Ravich stojí za vznikem seriálů Life a Crisis. Oba tedy mají se seriálovou tvorbou bohaté zkušenosti.


Jste fanoušky Frankensteina? Líbí se vám námět tohoto projektu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 134 týdny
Takže Frankenstein, ale nebude o Frankensteinovi. Jééj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY