Facebook Twitter E-mail
3. listopadu 2014

Fox objednává pilot k seriálu Frankenstein

Stanice Fox se rozhodla, že opráší knižní klasiku od britské spisovatelky Mary Shelley a objednala si tak pilot k scifi dramatu Frankenstein. Za zrodem této potenciální seriálové novinky stojí duo Howard Gordon a Rand Ravich.

V hlavní roli se představí Adam Tremble, morálně zkažený agent FBI, který dostane druhou šanci, když je přiveden zpět ze záhrobí. Nyní bude mladší a silnější a bude jen na něm, zda odolá svým starým pokušením a napraví své chyby, nebo se jim naopak poddá. Během toho všeho bude muset čelit nástrahám komplikovaného vztahu se svými „stvořiteli“ – antisociálním internetovým miliardářem a svou sestrou (dvojčetem), která se věnuje biomedicínskému inženýrství.

Gordon se prostřednictvím tohoto projektu vrací do dob, kdy pracoval na podobně laděných seriálech The X-Files, Buffy The Vampire Slayer a Angel. Slávu mu však přinesl i jeho seriál Homeland. Ravich stojí za vznikem seriálů Life a Crisis. Oba tedy mají se seriálovou tvorbou bohaté zkušenosti.


Jste fanoušky Frankensteina? Líbí se vám námět tohoto projektu?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 213 týdny
Takže Frankenstein, ale nebude o Frankensteinovi. Jééj...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY